Postovanje! Pre 2 dana sam u unutrasnjim usnama, sa leve strane, opipala tvrdju kuglicu, velicine pola zrna graska, koja se malo pomera, pomalo boli i dok sedim, stojim, boli kad se pipne, a najvise ako je pritisnem. . Nema promena u boji na sluzokozi. . . Nisam imala odnose ali me ovo bas uplasilo. . . Sta bi to moglo da bude? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 03. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da odete kod ginekologa koji ce vas pregledati i uzeti adekvatne briseve. Mozda se radi o upali bartholinijeve zlezde.