Postovani, pre par meseci sam primetila da mi je desna dojka veca od leve, i to je uocljivo. Znam da je to normalno, ali je razlika uocljiva. Imam 29 godina i jednu cerkicu od 9. Imam nedostatak hormona progesterona, ali nisam pod nikakvom terapijom. Mogu li da znam da li je nedostatak hormona uzrok tome? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 03. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Nedostatak progesterona ne moze uticati na uvecenje dojke, on deluje na smanjenje napetosti u grudima pre menstruacije. Preporucujem vam da adekvatno lecite nedostatak progesterona.