Postovani, za 10 dana ulazim u peti mesec trudnoce. Zbog nekih bakterija u mokraci dr mi je prepisao palitreks, ali nakon ispijanja terapije poceo je svrab u intimnoj regiji. Sta bi mogla da pokusam na prirodnoj bazi, a da to ne budu vaginalete posto sam ih vec dosta istavljala.

    Odgovoreno: 01. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da koristite rastvor kalijum hipermangana kojim cete se ispirati sto cesce (kad god osetite svrab) . Rastvor treba da vam bude svetlo roze boje.