Postovana, ja sam pre 10 dana imala operaciju laparaskopijom (miom na materici 3x4 i 4x4) . Ja se osecam dobro. Interesuje me posle koliko vremena mogu biti aktivna kao domacica, kada cu moci imati sexualni odnos i kad je moguce i da li je zdravo stavljanje spirale"? Unapred zahvalna! Unaped zahvalna

    Odgovoreno: 01. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Sa poslovima u domacinstvu mozete se poceti za jos 7 dana. Seksualne odnose mozete vec sada upraznjavati. Spiralu savetujem da stavite nakon iduceg ciklusa.