Molim vas da mi razjasnte da li je isto ranica na grliću materice i. Cervicitis chronica što mi je posle eksplorativne kiretaže rečeno da imam jer mi pri pregledu i kolposkopiji nisu rekli da imam ranicu. Hvala >>

    Odgovoreno: 01. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Ranica je posledica hronicnog cervicitisa (cervicitis chronica) koje obavezno treba adekvatno leciti.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com