Imam probleme sa menstrualnim ciklusom. Poslednju menstruaciju sam imala 18. Avgusta, a ovog meseca jos uvek nisam. Odnos poslednji put sam imala pre 4 meseca. U poslednjih mesec dana sam bila pod velikim stresom zbog fakulteta. Sta moze da bude u pitanju? Da li mogu trudnocu da izbacim kao mogucnost?

    Odgovoreno: 01. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da odete kod ginekologa koji ce vas pregledati, uraditi hormonski status i onda cete znati tacan uzok vaseg problema.