Postovani, oko 2 godine pijem jeanine pilule koje mi je preporucio ginekolog jos dok sam studirala. Nisam imala nikakvih problema do danas. Jutros kada sam krenula da popijem pilulu videla sam da sam onu od juce zaboravila i popila sam dve pilule od jednom, jucerasnju i danasnju. Medjutim nakon nekih dva sata pojavilo mi se krvarenje kao menstruacija, a nju ocekujem tek sledece subote, za tacno nedelju dana. Da li mozete da mi kazete zasto sam menstruaciju dobila nedelju dana ranije i sta da radim dalje, da li da zavrsim pakovanje do kraja ili da prekinem. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 03. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Zavrsite pakovanje do kraja. Ukoliko kravarenje ne prestane za 48 sati, prekinite sa uzimanjem terapije i sacekajte redovnu menstruaciju.