Bila sam na ultrazvuku jajnika i nalaz je pokazao da imam policisticne jajnike. Moja doktorica kaze da je jedina opcija zasad da uzimam kontracepcijske pilule. Zanima me da li postoji jos nesto zamjensko osim toga obziorm da ne zelim piti te pilule hvala

    Odgovoreno: 01. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Prakse u lecenju policisticnih jajnika su razlicite. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. .

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com