Postovani, u braku sam 20 godina, imam jednog sina 19 godina star, pre 16 godina sam imala abortus i nisam imala neke posledice. Sve je ok trudim se da posjecujem ginekologa jednom godisnje i sve je ok. Moj problem je sledeci, nemam volju ni zelju za sexom. Moj suprug je mnogo nervozan zbog toga, ali meni licno takodje smeta da mu pruzam zadovoljstva na bilo koji drugi nacin, nepada mi na pamet, medjutim on nezeli da nastavi ovakav zivot, sve ostalo je ok, slazemo se i nemamo nikakvi drugi problema, ali ja jednostavno sam po pitanju sexa zamrznuta. Da li je ovo trenutno stanje ili ce ovako ostati zauvjek, nezelim takodje da uzimam nikakve stimulanse. Jednostavno sex mi neznaci nista ali mi je doveo u pitanje brak. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 01. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da posetite ginekologa koji ce vam uraditi hormonski status i adekvatnom terapijom ga regulisati. Hormonska terapija nije isto sto i stimulans. Ipak je seks vazan deo braka pa se potrudite da popravite tu 'sitnicu' koja dovodi vas brak u pitanje.