Molim vas recite mi zanima me dali se radi o normalnoj trudnoci ili vanmetericnoj vec mesec dana ja strahujem od toga i doktorka nikakva objasnjenja ne daje prvo je na pregledu uocila nesto na desnoj strani kao neko zadebljanje da je moguca neka cista na jajniku ili vanmatericna uradila sam betu hcg 1put je bila 4, 3 ona meni kaze da je na granici i da je sigurno vise, 2put je bila 5, 2 i opet nikakav odg. Zatim bila na ultrazvuku kaze da imam neko zadebljanje moguce da je pocetak rane trudnoce a da jajnici su u redu, imala sam men. 6. 9. 2012 koja je trajala oskudno i krace kao i predhodna 10. 8. 2012 trajale po 2dana i manje od toga imam mucninu pogotovo ujutru, bolove u grudima, pojacan apetit ponekad i bolove u stomaku evo ult. Nalaz uterus i avf dug 68, 4: ad 43, 2 haus 50, 9: endom. 9, 8 d. Jajnik 32, 7 puta 21, 2 i l. Jajnik 24puta17, 4 molim vas rezite mi o cemu se radi?? Unapred hvala. Pozz

    Odgovoreno: 03. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Verovatnoce da se radi o vanmatericnoj trudnoci je mala. Ssavetujem vam da ponovite beta hcg 1 nedeljno kao i da uradite uz 1 nedeljno.