Postovani, procitala sam na saitu detaljno objasnjenje vezano za depresiju pred i u toku pms. Pronasla sam se u njemu. Molim vas da mi pomognete da to lakse prevazidjem i ja i moji ukucani, jer to je stvarno nepodnosljivo stanje. Gledam sebe i cudim se sta je samnom, kada znam da to nisam ja, kao da neko drugi upravlja samnom. Jako sam nervozna, razdrazljiva, osetljiva. Unapred vam hvala i srdacan pozdrav tamy

    Odgovoreno: 26. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite ispitivanje hormonskog statusa (7-og, 14-og i 21-og dana ciklusa) da bi ste dobili adekvatnu terapiju koja ce vam olaksati vase stanje. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com