U toku menstrualnog ciklusa imam jake bolove, koji je najbolji način da se umanji bol, tako jaki bolovi su se pojavili posle pošto sam operisana pre oko 5 godina zato što sam imala cistu na jajnicima, ali pre svega toga skoro uopšte nisam imala bolove u toku ciklusa.

    Odgovoreno: 24. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Kod vas su se ciste ocigledno ponovile. Operacijom cista se one uklanjaju ali se ne utice na uklanjanje uzroka zbog kojih su ciste nastale. Savetujem vam da se javite vasem ginekologu koji bi vam uradio hormonski status. Da bi privremeno smanjili bolove mozete uzeti bilo koji anelgetik kao sto su brufen, barelgetas itd. . .

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.
      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com