Toliko sam nesrecna, jer vise ne znam sta da radim. Ginekolog mi je rekao da sam u menopauzi, moja krvarenja su neredovna i uvek jako produzena, toliko da sam sada postala anemicna. Doktor mi je dao da pijem cyclo progynova, popila sam jednu kutiju, ali tek pri drugoj sam shvatila da me od tog leka jako boli glava u predelu malog mozga, a to sam ranije prepisivala kao da me boli uho. Kada sam shvatila da me od toga jako boli glava, doktor je rekao da prekinem i ja sam to i uradila, ali evo sad vidim da sam ponovo prokrvarila i zaista ne znam sta vise da radim. Dobila sam 13. 09. Posle prve popijene kutije pomenutog leka i krenula da pijem po savetu lekara 17. 09. Taj dan sam popila prvu i glava me je nesnosno bolela, lekar potvrdio da prekinem. Danas je 20. 09. I ja vidim da je krvarenje jace nego sto je bilo zadnji dan dok je ciklus trajao. Radila sam sve hormone i oni su dobri posle ove prve popijene kutije lekova, ali sta da pijem kad to ne smem. Molim da mi pomognete savetom, jer su mi eritrociti vidno opali 3, 3, ustanovljena je thrombocytopenia, pijem heferol, ali sam toliko slaba da ne mogu da stojim. Lekar opste prakse mi je rekao da to nije nista i da jedino c vitamin moze da mi pomogne. . . (malopre sam dosla od lekara) . Imam jake vrtoglavice, radila sam i mr mozga, dopler krvnih sudova i sve je u redu. Pritom cuvam bolesnu majku i ne mogu da odsustvujem od kuce dugo, ne mogu da idem od jednog lekara do drugog i da istrazujem sta ce mi neko drugi reci, ali sam ipak voljna da ozdravim i da mogu da pomognem majci, sada ne mogu ni sama sebi. . .

    Odgovoreno: 24. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Moj vam je savet da nastavite sa cyclo progynova tabletama ali uz povremenio uzimanje anelgetika za glavobolje. Ukoliko imate dodatnih pitanja, mozete nam se javiti na konsultacije koje su besplatne.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com