Dobar dan imam jedan mali problem vec sam posecivala vas sajt i uz vas savet obratila sam se svom lekaru ginekologu bila na pregledu i on mi je rekao da imam pojacan sekret prepisao mi je lomexin 2 kutije vaginalete znate i sami 1 uvece vaginalno a sledeca tek nakon 72 sata tako sam i uradila ali sam dobila bolove sa desne strane u predelu jajnika otecenost jos veci svrab i peckanje sledeci pregled mogu da zakazem tek za neko vreme sta da radim do tada mokrim jako cesto i bol je jak i neprolazi. Hvala unapred

    Odgovoreno: 24. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite ponovo vasem ginekologu sto pre jer vam treba i antibiotska terapija. Za to vreme se sto cesce ispirajte rastvorom kalijum hipermangana (rastvor treba da bude svetlo roze boje) .

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com