Poslednjih 4 meseca imam bolove prilikom odnosa, pojacan sekret, slabo krvarenje posle odnosa i izmedju menstruacija, ucestalo mokrenje. Bila sam kod ginekologa i radila bris (rezultati: cb - staphylococcus koagulaza negativan (mali broj) i vb - plocast epitel, laktobacili, gram pozitivni kokobacili) . U karton mi je doktorka upisala n72 cervicitis uteri. E, sada mene zanima sta sve to znaci i kako se dobija ili prenosi??

    Odgovoreno: 19. 09. 2012.

Komentari na pitanje: #105527

    • Dr Rami Aburas 24. 06. 2013.

      Javite se vasem ginekologu ponovo, da vas pregleda.

    • Papa ii, kolposkopski nalaz uredan nakon spaljivanja, a ja jos uvek imam oskudno krvarenje nakon odnosa.