Pozz. Ja imam problem sa mom izabanicom od kad smo se uzeli ona ne dobija minstraciju kasni po 4 do 5 meseci ali devojkom je imala redovno satim bi volijo znati do cega je problem i nemamo dece nemoze da ostane bremen kod mene je sve u redu ali sa tim gledam ovo na tvom zidu da je ko i ode sto sumi rekli do ti plodni dana ali ako bi stemi sceli objasnit jos nesto vise zahfalujemse u napret pozz

    Odgovoreno: 19. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Savetujem vam da vasa izabranica ode kod ginekologa koji ce uraditi kompletan ginekoloski pregled sa odredjivanjem hormonskog statusa na osnovu cega ce dobiti adekvatnu terapiju koja ce joj regulisati menstruaciju na 28 dana nakon cega mozete pratiti plodne dane.