Imam, 17 god, jos uvek nisam imala seksualne odnose, ali imam problem koji mi ne da mira, zato mi je potreban savet. Skoro sam primetila da se na levoj usmini koja mi inace viri celom duzinom nalaze neke bele sitne tackice, neravnine. . Ni sama ne znam kako da definisem. Ne lice mi na bradavice, ima ih bas puno. . I ne znam koliko dugo to imam. Da li su u pitanju kondilomi, ili nesto drugo, i da li nevina devojka moze da ih ima i unutar vagine?

    Odgovoreno: 16. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Uradite ne klasican ginekoloski pregled (rektalni) sa brisem, da bi ste dobili adekevatnu terapiju. Ispirajte sa rastvorom kaljum hipermanganom 2-3 puta dnevno do odlaska kod ginekologa.