Pred mesec dena mi se javi bolka pod pazuvite na levata strana bev na pregled na eho na dojka nema nisto mi rece doktorot a i rakata me boli mnogu koga ke se premoram gi slikav i belite drobovi nemam nisto a bolkata pod pazuvite ne pominuva nemam topce, zlezda nisto slicno samo na vratot isto na levata strana vi pisuvam vam bidejki doktorite vikaat ne e nisto a mene uporno me boli ve molam za odgovor.

    Odgovoreno: 19. 09. 2012.

Komentari na pitanje: #105405

    • Zdravo, istoto so go imate vie istoto go imam i jas isto bev na doktor istoto mi go kazaa neznam so se slucuva a i mnogu mi e strav pred edna godina me boli vejke i mi vikaat sport da pravam nisto ne mi e a jas neumerni bolki imam pozdrav se najdobro ti posakuvam a ako ima nekoj sovet neka pise