Postovani imam 21 godinu i problem sa menstruacijom. Naime, celo leto nisam dobila, tacnije 3 meseca. Zadnjih dana imam sve simptome kao kada treba da dobijem: grudi me bole, pomalo stomak, naduvena sam, iskacu mi bubuljice (sto mi se obicno tada desava) . To traje vec nedelju dana, ali menstruacije nigde. Da li je moguce da, iako imam sve simptome, ne dobijam zato sto sam bas napeta ovih dana sbog toga, svaki cas proveravam da li sta ima? Da li to moze biti na psihickoj bazi? P. S. Trudnoca je iskljucena. Hvala puno unapred!: )

    Odgovoreno: 16. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Verovatno se radi o hormonskom poremecaju, ako je iskljucena trudnoce, opustite se, javite se vasem ginekologu da cim dobijete menstruaciju da vas uputi da uradite hormonska ispitivanja.