. Dobar dan ! ! Imam pitanje za ginekologa (ukoliko se ginekolog. tice u vezi sa mojim pitanjem) , prvu menstruaciju sam dobila pocetkom sestog razreda i sve je bilo u redu, iako nisam redovno u dan dobijala (citala sam da se menst. ciklus kod mlade populacije ustali kroz par godina, pa nisam smatrala to toliko strasnim) . Nisam imala nijednom velike bolove, boja mi je bila crvena (normalna) . . Redovno sam odmarala. . Sada sam 2. godina. . Poslednja menstruacija mi je trajala oko 4 dana (do 5 septembra) , medjutim, ponovo sam dobila 17. septem. Nemam bolove, normalno se osecam. . Pitanje: Da li je to normalno da tako iznenada dobijem i razlog, da li je u redu nesto sa mnom ?Brinem se. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 19. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Ukoliko krvarenje nije obilno i ne krvarite cesto na 17 dana moze se tolerisati. Medjutim, ukoliko se ponovi vise puta, pozeljno je da se javite ginekologu.