Postovani, zamolila bih vas ako mozete da mi posaljete redosled testova i ispitivanja koja treba da uradimo muz i ja da bi proverili da li je sve uredu, proslo je vec dve godine a ja nikako da zatrudnim. Pa ako mi mozete napraviti neku tabelu ili kao lestvicu potrebnih testova. Unapred zahvalna!!!

    Odgovoreno: 19. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Neophodno je uraditi sledece analize:

      -spermokultura partnera

      -kompletan ginekoloski pregled koji obuhvata;
      1. Ginekoloski pregled
      2. Ultrazvucni pregled
      3. Hormonski status (7-og, 14-og i 21-og dana ciklusa)
      4. Kolposkopski pregled sa cerikalnim i vaginalnim brisevima
      5. Hsg