Postovani, zelim da vas pitam posto moj partner i ja vec 6 mjeseci intezivno radimo na bebi, ali nema nikakvih rezultata. Ciklus mi je uredan svaki mjesec zanima me da li je mozda do mene? Da li mogu imati problema sa jajnicima ili hormonima bez obzira sto imam redovan ciklus? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 16. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Treba da se uradi spermogram i spermokultura partnera, a vi da uratiti kompletan ginekoloski pregled (hormonski status, colposkopski bregled sa brisevima i uz pregled) .