Imam jedadno pitanje da mi date savet; imam39god ulazim u 6 mesec trudnoce inace sam pre25 godina imala saobracajnu nesrecu. Imam fisuru karlicne kosti da li se radi carski rez kada je u pitanju ovakva povreda, ili se on radi samo kod preloma karlicne kosti? Receno mi je da mogu da se porodim prirodnim putem, bez obzira na povredu ako se izuzmu moje godine, a i prvorodkinja sam. Unapred hvala. . Tanja. . .

    Odgovoreno: 16. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno je zarasla fisura, ako budu mere karlice dobre, moze prirodnim putem, medjutim razliceta su misljenja, licno ja ne volim da rizukujem obzirom i na vase godine, u ostalom bez panike jer ako budu neke smetnje prilikom porodjaja akuser ce sam odmah vas poslati na carski rez.