Postovani, imam bol u donjem delu abdomena, pre par dana sam bila kod svog ginekologa i radila sve analize, pap test je uredan, brisevi sterilni, bris na hlamidiju, mikoplazmu ureoplazmu trihomonas su sterilni, grupa sekreta je iii i vi ali je antibiogram pokazao da nema bakterija, u desnom jajniku imam cistican luteinizovan folikul 35x32mm, inace sam 16 dana ciklusa prokrvarila prilikom odnosa, danas sam bila opet kod ginekologa i dobila terapiju cefzil tb na 12h. Chymoral i diclofenac duo!!!!???? Molim vas objasnite mi sta se desava samnom? Doktor kaze da imam blagu upalu janika i besike i da ne brinem?

    Odgovoreno: 13. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Vi verovatno imate upalu grlica materice iz koje su nastale sve ostale promene koje pominjete i koje treba adekvatno leciti. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com