Postovani, bila sam kod ginekologa, rekla sam mu da imam obilni sekret, da me je peckalo i svrbelo kada mokrim, posle sexualnog odnosa. Odmah mi je uradio pregled, prepisao mi machmiror vaginalete, koje imam da koristim jos 4 dana. I odmah posle njih balanace activ, imam jednu tubu. Sad, nemam nacin upotrebe za to, samo sam tubu dobila, da li se ona mora cela istisnuti? I trebalo bi da dobijem 17, bojim se da cu dobiti za vreme terapije, sta da radim onda?

    Odgovoreno: 13. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se ko0nsultujete sa vasim ginekologom koji vam je prepisao terapiju. Bilo koji preparat ne sme se ceo iskoristiti u jednom nanosenju, obicno se koristi jednom do dva puta dnevno dok se vaginalete nikad ne koriste u toku menstruacije.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #105306

    • Dr Rami Aburas 26. 10. 2012.

      Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu. Ginekoloska ordinacija aras http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras dr rami aburas dobracina 6/1 tel. 2622832 064 1188264 ramiaburas@hotmail. Com

    • Dr Rami Aburas 26. 09. 2012.

      Verovatno imate upalu grlica materic, koji treba adekvatno leciti. Uradite kolposkopski pregled sa vaginalnim i cervikalnim brisevima. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu. Ginekoloska ordinacija aras dr rami aburas dobracina 6/1 tel. 2622832 064 1188264 ramiaburas@hotmail.Com

    • Hvala na odg. Desilo se inace ono cega sam se plasila, trebala sam da dobijem 17-od. Dobila sam juce, terapija je propala. Samo, zanima me to zasto me pecka posle odnosa, kad ejakulira moj partner, da li je on problem, neznam gde on moze da se pregleda.