Ovako, udana sam i prije otprilike pola godine počeo je problem taj da nakon spolonog odnosa sa mojim mužem pojavi mi se jak svrabež i crvenilo otprilike taman na ulazu u vaginu no čak i malo višlje u predjelu klitorisa, svrab bude gotovo neizdrživ i to traje 5-6 dana bez obzira mazala ičim ili ne, tako da smo počeli kad god bi imali odnose koristiti kondome no zadnja dva puta i to je postalo problem, ista stvar sa ili bez. . Jako sam očajna i neznam što bi to moglo biti ali je jako neugodno, moram dodati da mi sex u većini slučajeva nije nimalo ugodan, točnije u dosta poza baš osjećam da me boli pa čak i pri samom ulazu u nju. . . Što sa drugim partnerima nije bilo. . . Molim bar neki odgovor

    Odgovoreno: 13. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervukalnim i vaginalnim brisevima da bi dobili adekvatnu terapiju.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com