Molim za pomoc!!! Uradila sam betu pre nedelju dana i bila je 22989 i rekli8 su mi daq ta vrednost odgovara 7 - 8 nedelji. Preoblem je u tome sto ja vec nekoliko dana imam problema sa zelucem i imam proliv, a klinicki farmakolog mi je dao listu lekova koje smem da pijem u trudnoci. Sa tom listom sam otisla kod svog gastroenterologa ali mi on nista nije smeo prepisati bez obzira sto ranitidin spada u b grupu. Moj ginekolog takodje cuti, a ja imam problem i to ogromni problem jer je to kod mene hronicno! I dete ne dobija adekvatnu ishranu. Pomozite mi jer cu da poludim!!!

    Odgovoreno: 10. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Vase stanje nije strasno. To se desava kod dosta trudnica do treceg meseca trudnoce. Farmaceut koji vam je dao spisak je postupio savesno. I vasi lekari verovatno zele da vide da li se stanje moze stabilizovati bez lekova. Sacekajte nedelju dana pa onda konsultujete vaseg ginekologa ponovo. Ukoliko se stanje ne promeni, savetujem vam da potazite jos neko misljenje. U medjuvremenu povedite racuna o kvalitetu ishrane.