Postovani, vec 5 dana imam gust beli sekret, ne preterano obilan ali me jako svrbi. Pregled mi je zakazan za ponedeljak ali ne mogu da cekam do tad, zanima me sta bi moglo da bude u pitanju? Koristim vaginalete na bazi kantariona, da li da nastavim ili ne? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 07. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, mozete da nastavite do tada sa kantarjonim, ispirajte i sa rastvorom kaliju, m hipermanganomn.