Poštovani, imala sam spolni odnos s dečkom te ne znamo ni on ni ja je li ejakulirao baš u mene, ili ga je stigao izvaditi van, jer ga je izvadio u jednom trenu. To je bilo par dana prije moje menstruacije, koju sam redovno dobila, ali mi je trajala kraće, ali sam imala sve simptome prije nje (bolove u trbuhu i grč u nozi kao svih godina) te sve menstruacije dobivam redovno, ali isto tako oskudnije. Ne osjećam nikakve simptome trudnoće, ali me jako strah jer sam čula za tu "lažnu menstruaciju" kada su žene ostale u 2. Stanju, ali su i dalje imala menstruaciju. Jako me strah, jer imam 18 godina i nimalo nisam spremna za dijete, i kajem se jer je to jedini put da nismo koristili kontracepciju, odnosno prezervative. Molim vas odgovor jer sam očajna.

    Odgovoreno: 07. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Sacekajete sledecu menstruaciju, ako ne dobijate uradite test za trudnocu, ne bi trebalo da ste ostali trudni ako je vasa menstrucija redovna, i da je to bilo nekoliko dana pre ciklusa.