Par godina imam sekret lll grupe i bakteriju enterokokus, koristila sam razne vaginalete i bez i sa preporukom ginekologa: polyginax, biljne, povidon jod, ampicilin nistatin. . . Ali sekret se uporno vraca i neprijatnosti kao sto su peckanje, svrab i probodi u donjem delu stomaka. Papa test sam ll grupa, pre par dana mi je uradjena kolposkopija i pronadjen polip, doktor mi nije rekao ali videla sam da sam izmedju lll i lv grupe. Preporucio mi je intervenciju ali kada mi vs bude bez bakterija. Neznam kako je to moguce kada mi se uporno vraca bez obzira na terapiju, pitam se da li je to postalo hronicno i bojim se da mi stalni pojacan sekret ne napravi nesto gore. Da li mi mozete reci sta da uradim da mi se bakterija ne vraca i da li je ta grupa kolposkopije ozbiljna. P. S. Da li je odstranjivanje polipa bolno? Izvinjavam se sto sam bila opsirna i zahvaljujem se unapred

    Odgovoreno: 07. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Ocigledno imate hronicnu upalu grlica materice, koju treba uporno i adekvatno leciti, polypectomia nije bolna intervencija moze ambulantno da se uradi.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o polypu cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com