Postovanje, 29-og avgusta sam dobila menstruacjiju, meni su menstruacije bolne pa sam se obratila svom ginekologu te mi je on preporucio diane 35, pocela sam da ih uzimam od prvog dana mestruacije, ali krvarenje i dalje traje, da li je to normalno jer po prvi put uzimam ove tablete ili je u pitanju neka ozbiljnija stvar, inace mi menstruacija traje 5 dana. . . . Hvala unapred, bice mi od velike koristi i pomoci vas savet. . . .

    Odgovoreno: 06. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Prakse u lecenju su razlicite. Diane 35 ima kontraceptivno dejstvo. Nasa praksa je drugacija. Savetujem vam da uradite hormonski status 7-og, 14-og i 21-og dana ciklusa, da bi se videlo gde je problem kao i da uradite uz pregled da bi se videlo da nemate cisticne jajnike. Mozete nam se javiti na konsultacije koje su besplatne.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com