Postovani, zanima me, posto sam ja jedna od onih sa "zavaljenom" matericom, da li to moye da mi pravi eventualno problem pri zacecu, posto radim na tome vec izvesno vreme i nista se ne desava, a bila sam kod lekara i ja i partner i sve je potpuno u redu. Citala sam na internetu da je potpuno normalno da parovi koji su zdravi i po godinu dana ne dobiju bebu, pa vas molim da mi kazete da li je to tacno i da li ta materica moze da bude neki problem, kao i to da li imate neki savet sta da uradimkako bih sto pre ostala u drugom stanju, hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Zavaljena materica nije nista strasno. Tacno je to sto ste procitali, da zdravi parovi mogu raditi na zacecu i do godinu dana. Savetujem vam da nakon odnosa ostanete da lezite na boku.