Imala sam bolove u stomaku. . I poslata u urgentni centar, gde je uz abdomena samo potvrdjen hemangiom na jetri, i kao cista na desnom jajniku i upucena sam u betaniju n apregled ginekologa. . On se nasmejao na tu cistu, jer je nije video. Njegva dg: adnexitis ac. I. Sin, colpitis, cystitis ac. I promena na grlicu materice. . Zanima me koliko je situacija ozbiljna, jer osecam stalno da sam naduta, bol neki, peckanje. . I koju terapiju koristiti jer mi nista sem polygynax vag nije propisano. . ?

    Odgovoreno: 06. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Kod vas se verovatno radi o upali grlica materice koji treba adekvatno leciti. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com