1) kolika je normalna udaljenost posteljice od matericnog usca? U 34. Sam nedelji trudnoce, udaljenost je 20mm od matericnog usca, svakog meseca se pomera po 2-3mm, na zadnjem zidu je. Da li ce morati carski rez, obzirom da je bebica i karlicno na poslednejm pregledu? Vec sam pisala opsirniej pre neki dan, ali mi niste odgovorili: (

    Odgovoreno: 06. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Nisam ja doobio vase pitanje, pa vam se izvinjavam na kasnom odgovoru. Vi ocigledno imate nisko usadjenu posteljicu. Ne znaci da cete morati na carski rez ali nastavite sa redovnim kontrolama.