Nisam do sada ostajala u drugom stanju, radila sam sve moguce preglede rekli su mi da mi hormon streda dosta povecan a sve je ostalo uredu i sta kako dalje

    Odgovoreno: 06. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonske analize (fsh, lh, estradiol, progesteron 7-og, 14-og i 21 dana kao i prolaktin i testosteron 14-og dana ciklusa) . Takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisom. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com