Moj nalaz glasi: avf uteri, pravilne konture, homogene eho strukture dim. 40x31 mm cavum uteri: prazan endometrijum debljine 7. 1 mm d. O dim 45x30mm, cisticno izmenjen, sa endometrioticnom cistom gusceg sadrzaja l: o: u douglasu dim 43x39mm, cisticno izmenjen, sa endometrioticnom cistom gusceg sadrzaja. Cavum douglasi bez prisustva slobodne tecnosti. Nisam dobila nikakvu terapiju, kontrola uzv zakazana za 2 meseca. Planiram trudnocu i zanima me sta znace ovi nalazi i dal bih trebala da dobijem neku terapiju?

    Odgovoreno: 07. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Ocigledno da imate cisticne jajnike, verovatno i imate hormonski poremecaj koji treba ispitati, i adekvatno leciti.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.
      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com