Postovani, 25. 07 imala sam kiretazu u opstoj anasteziji. Sve je proslo u redu krvarila sam 7-8 dana, baktrim sam ispila, na kontroli na ultra zvuku sve je bilo u redu. Ja jos nisam dobila prvu menstruaciju posle kiretaze a proslo je vise od mesec dana. Zanima me da li treba da se javim ginekologu ili jos da sacekam? Inace se dobro osecam, nemam nikakvih tegoba, s vremenom me pomalo zabole jajnici ali nista specijalno. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 06. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Menstruacija se obicno dobija 4-6 nedelja od datuma kada je izvrsena kiritaza. Ukoliko ne dobijete menstruaciju nakon 6 nedelja javite se svom ginekologu.