Dobila sam menstruaciju 6. Avgusta koja je trajala 2 dana duze od uobicajenih 5 dana. Sledeca menstruacija je bila 20. Avgusta, ovog puta nisam toliko krvarila ali je ipak trajala 7 dana, onda opet 3. Septembra dobijam menstruaciju koja je obilna. Nisam isla ginekologu, namjeravam odmah nakon prestanka ali me brine sta moze biti. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 06. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Menstracija koju ste dbili 20-og avgusta je najverovatnije bla lazna menstruacija. Savetujem vam da odete kod ginekologa i uradite hormonski status.