Pozdrav! Javljam vam se jer sam veoma uplasen. Razlog je sledeci, devojci menstruacija kasni vec treci dan. Ciklus joj je relativno redovan, obicno dobije na svakih 27, 28 do 31 dan. E sad ovako, obicno dobije 13, 14og u mesecu, ali avgust je bio izuzetak. Znaci nakon sto je dobila 14og jula, sledeca menstruacija je bila 2og avgusta, dakle dosta ranije nego ocekivano. I sad ako smo dobro racunali, sledeca menstruacija treba da bude oko 31. Avgusta, 1. Septembra, a ona jos nije dobila. Odnose imamo svakog meseca po nekoliko puta, ali veoma smo pazljivi, pazimo prilikom navlacenja kondoma da ga ne zagrebemo noktima i obavezno istisnemo vazduh sa vrha. Cak i na kraju odnosa, kada skinem kondom, dunem u njega da vidim da li pusta negde vazduh ili curi. Nisam primetio da je pukao, niti sam ista cuo. Da li je zvuk pucanja kondoma primetan i zvucan ili se jedva cuje? Ja iskreno mislim da samo njeno telo malo zeza, ali ipak veoma smo zabrinuti. Molim vas da sto pre odgovorite, hvala!

    Odgovoreno: 06. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Izgleda da niste dobro izracunali vreme sledece menstruacije.; ) ne bi trebalo da vasa devojka bude u drugom stanju. Savetujem vam da vam devojka uradi analizu hormonskog statusa ukoliko menstruacija nastavi tako da preskace.