Molim vas da mi kazete sta znaci ovo, nalaz sa biopsije materice cervictis shronica cum koilosztosis epitehelii squamosi. Pre toga sam radila kolposkopiju i papa test i on je pa- ii. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 06. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Po ovom nalazu vi imate hronicnu upalu grlica materice koju treba adekvatno leciti.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com