Nikada do sad nisam bila u poseti ginekologu imam strah i ne znam sta da radim vec par godina imam seksualne odnose neki od njih su bili zasticeni a neki nisu, molim vas htela bih da znam ne osecam nikakve promene pa da li je vazno da idem u poseti ginekologu?

    Odgovoreno: 06. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Veoma je vazno da imate redovne ginekoloske preglede. Apelujem na vas da se bez straha obratite ginekologu. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com