Uradila sam ginek. Bris na bakterije i gljivice. Pronadjena je gljivica candida albicans. Direktan mikroskopski preparat: retki leukociti, blastospore, gram + kokobacili, koke, clue celije, gram+ bacili tipa lactobacillus nisu nadjeni. Uzela sam bris kod mog ginekologa, sada je ona na odmoru do 10sept, ne mogu da cekam toliko jer ne znam koliko je pametno cekati. Desni jajnik mi je odstanjen 2006. God i ne zelim da ugrozim stanje drugog. Ako mozete, recite mi sta cu primeniti, vaginolete ili antibiotike za ovo. Hvala puno u svakom slucaju. .

    Odgovoreno: 03. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Razumem vasu zabrinutost ali s obzirom na istoriju koju imate najbolje je da sacekate vaseg ginekologa koji ce vam odrediti adekvatnu terapiju. Do tada se mozete ispirati rastvorom kalijum hipermanganom.