Molila bi vas ako mi mozete odgovoriti. Vrlo sam zabrinuta. Nemam ciklus 2 god bila sam na odmor u grckoj i dobila sam anginu grla i primala antibiotike zatim sam se vratila kuci i produzila sa inekcije jos 4 dana ali sam prokrvarila vaginalno. Bila sam na kiretazu nista mi nisu rekli samo da cekam rezultate za 1 mesec. Pitam se dali je doslo do krvarenja od antibiotika ili je nesto drugo u pitanju? Nista mi nisu rekli i zato sam brlo zabrinuta. Pa bih vas molila ako mozete mi dati ogovir. Puno vam zahvaljujem. Olivera.

    Odgovoreno: 03. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status 7-og, 14-og i 22-og dana ciklusa da bi se otkrio uzrok izostanka menstruacije (racunajuci od dana keritaze) . Sto se tice antibiotika koji ste uzimali, oni nemaju nikakve veze sa krvarenjem.