Postovani, imala 3 nezasticena odnosa s partnerom, radimo na bebi. Inace nemam problema sa menstruacijom, ali prosli mjesec mi je uranila a ovaj sam dobila na vrijeme ali sa jakim bolovima u predjelu trbuha i lumbalnog djela ledja i trajala je krace nego inace. Sad nakon par dana imam smedji (skoro crni) gusti iscjedak. Zanima me jeli to nesto opasno? Sta trebam napraviti, vase preporuke? Zabrinuta sam jako. Pozdrav, unaprijed zahvaljujem na brzom odgovoru.

    Odgovoreno: 03. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima. Na osnovu ovih rezultata dobicete adekvatnu terapiju.