Dali postoji mogucnost greske kod vaginalnog ultrazvuka da doktor kaze da su ciste a da je ustvari trudnoca? Receno mi je da imam ciste na oba jajnika, a ja nemam nikakve tegobe, jedino je izostanak ciklusa. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 03. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Moguce je da imate cisticne jajnike. Oni mogu biti uzrok vase ne redovne menstruacije. Medjutim, moguce je ostati u drugom stanju i ako imate cisticne jajnike. Zato vam savetujem da se javite vasem ginekologu koji ce vam odrediti adekvatnu terapiju.