Imala sam odnose sa deckom u toku menstruacije, tacnije od 13. Avgusta do 18. Avgusta. I nije ni jednom zavrsio u meni, nego uvek van. Sledeca mentruacija treba da mi bude 9. Septembra. Inace pms mi pocinje neposredno 10 dana pre menstruacije, ali ovaj put je poceo 15 dana pre mentsruacije, bolovi u grudima, tacnije ispod malo. Inace kada jedem u zelucu mi je jako tesko, i cesto se naduje. Da li mozete molim vas da mi kazete kolike su sanse da sam trudna? Hvala vam unapred, jako sam zabrinuta: (

    Odgovoreno: 31. 08. 2012.

Komentari na pitanje: #104726

    • Da li je nemoguce da sam u drugom stanju, zato sto se zaista bojim, cak mi se cini da su mi se i bradavice uvecale?