Bila sam na kontrolnom pregledu i nakon uzimanja briseva pocela sam dosta da krvarim, morala sam da stavim ulozak da bi stigla do kuce. Za dijagnozu pise endocervicitis susp. A u nalazu: pod spekulima epitelizovana porcija, smu okruglo. Prilikom uzimanja briseva obimnije sveze krvarenje iz cervikalnog kanala. Rezultati su tek za 5 dana, ima da umrem od brige do tada, jako se bojim da nije rak. Da li znate sta bi moglo biti? Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 31. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Tesko je reci nesto vise bez rezultata briseva. Sacekajte rezultate i ukoliko zelite mozete nam se jaiviti sa tim rezultatima na konsultacije koje su besplatne. Za vise informacija procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com