28. I 29. 7. Imala sam nezasticen seksualni odnos, a posle toga nisam imala odnose uopste. . . Poslednje dve menstruacije bile su mi 17. 7. I 13. 8. Nakon poslednje menstruacije primetila sam da mi je vrlo pojacan libido i da su mi grudi osetljive i nabujale, stomak mi je nadut, osecam jajnike. . . Kao kada sam u pms-u. . . Uradila sam danas kucni test za rano otkrivanje trudnoce i bio je negativan. . . Nisu mi jasni simptomi koje imam, jer sledeca menstruacija mi je tek za deset, a ja se ovako osecam vec nekoliko dana. . . Koja je verovatnoca da se radi o trudnoci?

    Odgovoreno: 31. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Cimam je test negativan znaci da niste trudni pa sto se toga tice buduite spokojni. Ukoliko vasi imptomi potraju nakon sledece menstruacije idite kod ginekologa da uradite hormonske analize.