Postovani, otprilike pre 3 meseca sam imao sa devojkom odnos bez kondoma, odmah posle par dana sam osetio zarenje dok mokrim, nikakve promene na polnom organu nisam imao. Otisao sam kod lekara opste prakse i dao mi je amoksicilin da pijem. Negde pred kraj terapije pocele su mi se na glavicu pojavljivati neke crvene fleke, otisao sam opet kod njega, dao mi je gentamicin kremu i dovicin tablete. Par puta sam namazo to crvenilo i povuklo se, ali opet je zarenje ostalo dok mokrim. Dve nedelje nakon toga sam primetio kad mi je penis u opustenom stanju na kozici koja nije prevucena preko glavica neku sitnu bradavicu jako malu i bila je samo jedna. Otisao sam kod dermatologa privatno i rekla mi je da je to polna bradavica, otklonio sam je radiotalasima i posle toga mi se sve cinilo ok, nije bilo vise zarenja. Posle par dana sam poceo imati odnose skoro svaki dan po 2 puta sa novom devojkom (sa kondomom naravno) i sve mi se cinilo kako treba. Malo vremena je proslo i osetio sam u testisima kao neko peckanje malo jednog malo drugog, ali nista strasno, otisao sam kod lekara opste prakse opet i dao mi je bactrim tablete da pijem. Posle toga kao da mi je malo opet krenulo zarenje dok mokrim, nekad da, nekad ne, i opet sam otisao kod njega i dao mi je da radim urinokulturu, bris uretre i ultrazvuk. Ultrazvuk sam uradio sve je zdravo samo sto imam gasove u crevima (nadutost) ne bitno, urinokultura rezultat je: patogene klice nisu izolovane, a bris uretre, pisalo je ovako: piokulturom je izolovan - patogene klice nisu izolovane. Odneo sam mu rezultate i reko je sve je ok i da se suzdrzim odnosa 7 dana pa da mu se javim. E sad pre nego sto sam radio ova testiranja, glavic mi je stalno smezuran i oko rupice gde izlazi mokraca pojavilo se neko crvenilo i na jednoj strani neke crvene tackice, koliko sam primetio u ravni su sa kozom. Sad vise ne znam sta da radim, uplasen sam i molim nekoga za savet ako moze da mi da. Unapred sam zahvalan!

    Odgovoreno: 31. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Savetujem vam da dodjete sa nalazima na besplatne konsultacije.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com