Postovani doktore javljam vam se zbog postojeceg problema. Naime imam 42god i verovatno sam u predklimaksu. Od nove god. Mi je pocelo obilno krvarenje i produzeno pa me je dr. Stavio na orgametril tokom svih ovihmeseci. Maternica mi je bila jako zadebljana jer je estrogen bio jako povecan. Dr. Kaze da mi je sto se tice jajnika i maternice sve u redu ali ja od tad imam probadanje u desnom jajniku tokom menzisa. Htela bih da cujem vase misljenje sta ciniti dalje jer ce to verovatno ubrzo da se ponovi. Unapred zahvalna djurdja.

    Odgovoreno: 31. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Pozeljno je da uradite kompletan hormonski status i to onda kada ne budete bili pod hormonskom terapijom (uradite fsh, lh, estradiol, progesteron 7-og, 14-og i 21-og ciklusa, a prolaktin samo 14-og dana ciklusa) .